Doba dodání:


U každého zboží je uvedena dostupnost, to znamená za jak dlouho Vám bude zboží doručeno. Upozorňujeme, že počtem dnů se rozumí počet pracovních dnů.
Př.: Když si objednáte zboží s dostupností 7dnů v pátek (pracovní den), přijede k Vám dopravce nejpozději v pátek následující týden (počítáme-li, že všechny dny následujícího týdne jsou pracovní).

Dostupnost skladem znamená, že zboží odešleme následující pracovní den a ve většině případů bude doručeno druhý pracovní den od obdržení objednávky.

Pokud se dovíme, že zboží nebudeme moci v daném termínu doručit, ihned Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

 

 

Platební možnosti:

  • dobírka - platba při převzetí zboží od dopravce
  • bankovní převod - platba bankovním převodem na účet provozovatele internetového odchodu ledfreb.cz, (č. ú. 2600320816/2010 Fio banka, a.s., variabilní symbol odpovídá číslu objednávky), po připsání příslušné částky na náš účet Vám bude zboží odesláno.


Doprava:


Pro přepravu zásilek Vám nabízíme služby přepravními společnostmi PPL, Geis a Česká pošta.

Cena dopravy ČR:

  • u objednávek v celkové hodnotě za 3 000,- Kč a více (bez DPH) - doprava zdarma,
  • objednávek v celkové hodnotě do 3 000,- Kč (s DPH) - 160,- Kč (poplatek za poštovné a balné včetně doběrečného). Při platbě předem bankovním převodem je cena za dopravu ponížena o doběrečné - 120,- Kč.

Převzetí zboží:


Při převzetí zboží zkontrolujte, zda není poškozený obal. V případě, že je obal silně poškozen, máte právo zásilku odmítnout. Pokud zjistíte poškození či jiné nesrovnalosti až po převzetí zboží, neprodleně nás kontaktujte na telefonním čísle nebo emailu.